Přeskočit na obsah

Reborn 23, členové

REBORN 23, ČLENOVÉ

Adéla Reisnerová - Kytara

Studentka Konzervatoře Jaroslava Ježka, učitelka na základní umělecké škole, majitelka až přílišného množství pokojových rostlin. Působila a nadále působí v kapelách a uskupeních různých žánrů jak vlastní tvorby, tak skladeb převzatých. Hudebně se nebrání žádnému stylu, baví ji nejrůznější etnické druhy hudby a jejich fúze, jazzová hudba, ale i hudba současná či z dekád předešlých.

Martin Julina - Baskytara

Je student Konzervatoře Jaroslava Ježka. Prošel mnoha hudebními tělesy od jazzových bigbandů přes dechovou hudbu až k doprovodné skupině Michala Penka, kde uplatňuje své bohaté zkušenosti. Jeho velkými zálibami kromě hudby a baskytary jsou amaterské fotografování, auta a technika. K jeho největším vzorům patří například Charles Mingus, Nenand Vasilic, Ron Carter a Bootsy Collins.

Michal Veselý - Piano, syntezátory

Student Konzervatoře Jaroslava Ježka a medicíny na Karlově Univerzitě v Praze. Přes jeho klasické i jazzové vzdělání se nebojí experimentovat se zvuky a překonávat překážky techniky, aby doplnil původní znění skladeb. Když nesedí u piana, věnuje se seberozvoji. V jeho hře můžete najít prvky slavných pianistů jako je Ray Charles, Oscar Peterson nebo Ondřej Kabrna.

Tomáš Waschinger - Bicí, perkuse, kapelník

Nadšený hudební samouk hrál s první kapelou Šok už na gymplu. Po roční zkušenosti v Dejvickém nářezu stál u zrodu kapely Lucie. Tady se poprvé potkává s Michalem, kde spolu Robertem Kodymem, P.B.CH. a Petrem Francem tvoří původní sestavu. Toto období ukončuje odvod na vojnu. Po ní hrál se skupinami Jižní Pól, Window, Amsterdam Ilony Csákové a také přes deset let s P.M. Bandem Petra Muka. Jako studiový hráč spolupracoval s Jiřím Kornem, Petrou Janů, Jakubem Smolíkem, Danem Nekonečným, Těžkým Pokondrem nebo Monikou Absolonovou. Dále 8 let vystupoval s projektem Vivaldianno a 5 let je členem skupiny Všichni svatí. Jako „oddychovku“ má revivalovou kapelu B.lues.

 K jeho zálibám patří péče o historické objekty a organizace kulturních akcí (Kouřimská skála, Kouřimské Vinobraní, Bylo nás pět do Kouřimi zpět, komorní koncerty v Zahrada č.p. 9), cestování.